schody dębowe na beton

Schody dębowe


Nasza firma istnieje na rynku 25 lat. Nieustannie  unowocześniamy produkcję, posiadamy nowoczesny park maszynowy, co ma odzwierciedlenie w jakości wyrobu, panującej obecnie modzie i nieprzemijającemu tradycyjnemu stylowi dębowych wyrobów.
Drewno Dębowe użyte do wykonania stolarki jest wyselekcjonowane, odpowiednio sezonowane i  wysuszone.
Każde zamówienie realizowane jest indywidualnie. Świadczone usługi dostosowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora.

Konstrukcje samonośne

schody dębowe - konstrukcja  Konstrukcje samonośne to oszczędność dla inwestora poprzez pominięcie kosztów betonowania schodów, a później obkładania ich drewnem.
Schody są w całości z drewna, a stabilność konstrukcji zapewnia odpowiednia technologia wykonania, każdy stopień jest wpuszczony do policzka czołowego i przyściennego na głębokość 16mm.  Policzki jak i stopnie mają grubość 42mm.
Oprócz walorów użytkowych pełnią funkcję dekoracyjną, jest to dębowy mebel w domu.

Schody na beton

schody dębowe na beton Schody na beton montowane są na gorąco, na specjalnej masie termorozpuszczalnej, co zapewnia doskonałą izolację wilgoci niekorzystnej dla drewna, wyklucza możliwość skrzypienia schodów, co jest częstym zjawiskiem przy położeniu stopni na piance poliuretanowej, dlatego nasza firma nie stosuje pianki do osadzania stopni. Dzięki montażu na gorąco masą termorozpuszczalną jest możliwość niwelowania dużych nierówności betonu. Trwałość i niezawodność tej technologii jest potwierdzona brakiem reklamacji od początku istnienia firmy czyli już od 25lat.

Pochwyt

Pochwyt na ścianie pełni funkcję dodatkowego elementu ułatwiającego użytkowanie schodów. Występuje w postaci listwy montowanej bezpośrednio na ścianie lub z przestrzenią do swobodnego trzymania. Element taki zapobiega brudzeniu się ściany podczas korzystania ze schodów. Nowoczesne propozycje galanterii drzewnej zawierają elementy metalowe, niklowane.

Montaż schodów

Montaż

Firma ,,Misiniec”  zapewnia nie tylko profesjonalne wykonanie produktu, ale także montaż który gwarantuje zadowolenie z wykonanej usługi.